Series
Ratings
117
Long VacationRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
My First TimeRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0