Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 5.0