Movies
Ratings
347
Guns & TalksRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 2.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 1.0
Pain & GainRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Woman in BlackRated ★ 3.0
DarknessRated ★ 3.5