Titles you rated
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
The RebelRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0