Series
Ratings
257
WATER BOYSRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.5