Titles you rated
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0