Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5