Series
Ratings
40
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0