Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5- It's Not About the NailRated ★ 3.5