Series
Ratings
128
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Young JusticeRated ★ 3.5
Young JusticeRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
TitansRated ★ 2.5