Movies
Ratings
909
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5