Series
Ratings
66
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.5
Duty After SchoolRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5