Series
Ratings
38
SignalRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5