Titles you rated
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0
In a Class of Her OwnRated ★ 4.0- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 3.5
Aggressive RetsukoRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 7Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 6Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 5Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 4Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 2.5
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 3.5