Titles you rated
MoonlightRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
ElleRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5