Titles you rated
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 1.5
The LegendRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5