Movies
Ratings
1135
Scent of a WomanRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
StellarRated ★ 1.0
Burning BrightRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
MaRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5