Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
- 태풍상사Rated ★ 4.5
- I Am a Killer Season 6Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Love Island Australia Season 5Rated ★ 5.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0