Movies
Ratings
70
District B13Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0