Movies
Ratings
45
Les MisérablesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5