Movies
Ratings
686
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
The Cat in the HatRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Jingle Jangle: A Christmas JourneyRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
RebeccaRated ★ 3.0
FreakyRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
A Mermaid in ParisRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
ARQRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.0