Series
Ratings
156
Temptation of an AngelRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0