Movies
Ratings
361
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.0