Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
PreyRated ★ 1.5
The PredatorRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 1.5
The Final DestinationRated ★ 1.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 1.5
GreyhoundRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Re/MemberRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 3.0