Movies
Ratings
240
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Home for RentRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0