Movies
Ratings
26
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Blue RuinRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0