Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
JawsRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0