Movies
Ratings
115
Music and LyricsRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.5
Eden LakeRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0