Movies
Ratings
248
RangoRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0