Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
EraserRated ★ 2.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5