Series
Ratings
37
Miss MermaidRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0