Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5