Movies
Ratings
199
AvatarRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0