Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0