Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5