Movies
Ratings
439
Honey and CloverRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Go Go 70'sRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 2.5
- Seep AloneRated ★ 3.0
- Be BackRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
War RoomRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
On Chesil BeachRated ★ 3.5