Series
Ratings
28
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
The Young PopeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0