Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
Doctor ZhivagoRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0