Titles you rated
Why Women KillRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0