Movies
Ratings
16
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0