Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5