Series
Ratings
332
UnnaturalRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 1.0
RemedyRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.5
Hospital ShipRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 1.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0