Movies
Ratings
146
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5