Movies
Ratings
543
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0