Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5