Movies
Ratings
160
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5