Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
HealerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0