Movies
Ratings
239
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Napoleon DynamiteRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Four LionsRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
CarsRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5