Series
Ratings
14
Game of ThronesRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5