Titles you rated
The MaskRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.5
Final Flight of the OsirisRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Son of GodRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0